Партія

Збройна агресія Російської Федерації проти України, окупація Криму і частини території Донбасу продемонстрували нездатність влади протистояти новим викликам. За роки війни українському народові так і не запропонована стратегія дій з відновлення повноцінного миру без територіальних і політичних поступок агресору. Українська армія, всупереч заявам про реформування і перехід на стандарти НАТО, по суті залишається осколком радянської армії. Системні дії зі зміцнення безпеки країни і входження до євроатлантичної структури колективної безпеки підміняються політичними заявами і акціями. Українська влада самоусунулася від питання реалізації Будапештських гарантій, прийнявши правила гри, нав’язані агресором в Мінську.

Влада продемонструвала байдужість до долі громадян України, які мешкають на окупованих і прифронтових територіях, до проблем вимушених переселенців. Державою не вживається жодних дій в питанні встановлення суми шкоди, заподіяної збройною агресією і окупацією українським громадянам, українському бізнесу і українській державі, та, як наслідок, гальмується процес отримання компенсації з держави-агресора.

Правовий нігілізм влади і відсутність ефективної системи правосуддя руйнують основи української держави і позбавляють громадян віри в майбутнє своєї країни. За роки, що минули після Революції Гідності, в країні так і не відновлено дію більшості механізмів демократії. Грубо порушується конституційний принцип незалежності гілок влади. Права громадянина виродилися до набору порожніх декларацій. Влада лише імітує діалог з громадянським суспільством і наявність соціальних ліфтів.

Головна конкурентна перевага нашої країни – працьовитість та інтелект нації. Вона визнана в усьому світі, але досі не усвідомлена українською владою. Сьогодні Україна – країна неплатоспроможних споживачів і неконкурентоспроможних виробників, пригнічених монопольно встановленими тарифами, позбавлених доступу до фінансових ресурсів, не захищених від свавілля влади. Негативний економічний ефект від антиконкурентних дій олігархічного бізнесу в Україні перевищує 500 мільярдів гривень щороку і наближається до 20% ВВП країни.

Неефективна економічна, а особливо антимонопольна політика, призводить до втрати інвестицій, зупинки економіки і зубожіння населення. Державна політика в сфері оплати праці призвела до зрівнялівки і демотивації кваліфікованих фахівців у всіх сферах діяльності. Не маючи реальної можливості для самореалізації в рідній країні, мільйони українців змушені своїми знаннями і працею піднімати економіку інших держав.

Важливе завдання, з яким не впоралася українська влада, – забезпечення безпечного життя людей. Проблема не лише в бойових діях і рівні злочинності. Стан екології, надзвичайні ситуації, дорожній травматизм, стан і доступність медицини, відсутність системи соціально-психологічної допомоги, якість питної води, продуктів харчування і медикаментів щодня призводять до загибелі десятків і скорочення тривалості життя мільйонів українців. Всі ці фактори стали реальною загрозою національній безпеці і суверенітету України.

Під загрозою опинилось саме право українського народу називати країну своєю, самостійно визначати її майбутнє, спільною працею досягати її процвітання.

На наше спільне право жити з гідністю, а не відчувати себе безсилим у власній країні, разом з зовнішнім ворогом посягнула корумпована влада, олігархи і п’ята колона в українській політиці.

Історичне завдання партії «Сила права» – зберегти незалежну українську державу, зробити її опорою і надією кожного українця.

Стратегічна мета партії – відновлення повноцінного миру і територіальної цілісності України та розбудова сильної, правової, демократичної держави, що цінує і поважає кожного громадянина, піклується про його добробут, гарантує і захищає його права, забезпечує безпеку.

Головним завданням партії є розробка і реалізація державної політики, спрямованої на досягнення визначеної стратегічної мети. Це можливо лише за умови формування центральних і місцевих органів влади, здатних забезпечити реалізацію державної політики, спрямованої на досягнення стратегічної мети, та впровадження ефективного парламентського і громадянського контролю над діяльністю виконавчої владі.

Важливими складовими державної політики, що відповідає стратегічній меті партії, є:

  • відновлення територіальної цілісності та зміцнення суверенітету української держави, вступ країни до НАТО та ЕС;
  • відновлення і розвиток правових і демократичних основ держави та системи правосуддя;
  • забезпечення безпеки і добробуту кожної української родини.


Україна – сильна країна, ми, українці, – сильні люди, здатні захищати свою землю і свої цінності!

Разом ми здатні побудувати конкурентоспроможну країну!