Партія

В списку політичної партії «Сила права» немає жодного депутата діючого парламенту!

№1 Андрій Сенченко

№1 Андрій Сенченко

лідер партії та голова Всеукраїнського громадського руху «Сила права», ініціатор розробки і співавтор Стратегії юридичного наступу на державу-агресора. Рухом «Сила права» отримано понад тисячу судових рішень проти Російської Федерації на користь постраждалих громадян. Заарештовано російські фінансові активи на загальну суму понад 3,5 мільярди доларів США. Був комендантом Жовтневого під час Революції Гідності. Навесні 2014 року забезпечив перекриття Північно-Кримського каналу та визволення сорока українських заручників, захоплених російськими окупантами в Криму. Після того як українські військові покинули окупований півострів, зміг забезпечити повернення з Криму 3502-х одиниць військової техніки та озброєння на загальну суму 1,5 мільярди доларів США. Очолював Слідчу комісію Верховної Ради VII скликання з розслідування причин і наслідків Іловайської трагедії. Комісія встановила вину не лише путінського режиму, а й політичного керівництва держави у загибелі українських військових.

№2 Олександр Данилюк

№2 Олександр Данилюк

координатор Громадянського руху «Спільна Справа», один з активних учасників Революції гідності. У 2014 році – радник міністра оборони, який обіймав принципову позицію з найскладніших питань. Брав безпосередню участь в бойових діях на Донбасі, зокрема у звільненні Слов’янська та Краматорська. Керівник Центру оборонних реформ. Спеціалізується на національній безпеці та протидії російській гібридній агресії. Читає лекції в Національному університеті оборони США, Школі спеціальної війни імені Кеннеді та інших навчальних закладах, що займаються підготовкою фахівців з гібридної війни.

№3 Володимир Василенко

№3 Володимир Василенко

визнаний український правознавець-міжнародник, заслужений юрист України, Надзвичайний і Повноважний Посол України, доктор юридичних наук, професор. З 1992 року – посол у країнах Бенілюкс, а також представник України при Європейському Союзі та НАТО. В 1998-2002 рр. – посол у Великій Британії – країні-гаранті за Будапештським меморандумом. У 2001 році обраний Генеральною Асамблеєю ООН до Міжнародного Кримінального Трибуналу з колишньої Югославії. В складі Міжнародного Трибуналу працював суддею до січня 2005 року. З 2006 по 2010 рр. – представник України в Раді ООН з прав людини. У 2018 році обраний аудитором НАБУ. Під керівництвом професора Василенка юридична команда "СИЛИ ПРАВА" підготувала проект Закону України "Про Національне агентство України з питань подолання наслідків збройної агресії Російської Федерації" та ініціюватиме його ухвалення новообраним парламентом.

№4 Юлія Чорноусько (Бурковська)

№4 Юлія Чорноусько (Бурковська)

телеведуча каналу Обоз TV, ведуча радіостанції «Європа Плюс», генеральний директор бізнес-спільноти ЛІГАclub, українська письменниця, журналістка. В 2017 році стала співзасновником і генеральним директором ЛІГАclub – бізнес-спільноти ділового видання Liga.net. Бізнес-клуб має за мету оздоровити взаємодію між бізнесом, владою та суспільством і згуртувати активних підприємців в успішну спільноту, надаючи кожному дієві інструменти для впливу та розвитку.

№5 Анатолій Полях

№5 Анатолій Полях

Голова політичної партії «СИЛА ПРАВА», генерал-майор юстиції (у запасі), кандидат юридичних наук, доцент, Заслужений юрист України, співавтор стратегії юридичного наступу на державу-агресора і програми реінтеграції тимчасово окупованих територій (проекти Закону України “Про відповідальність” і Закону України “Про перехідний період”).

№6 Ксенія Талалай

№6 Ксенія Талалай

кандидат економічних наук, спеціаліст по зв’язках з громадськістю.

№7 Олексій Шовкопляс

№7 Олексій Шовкопляс

досвідчений український дипломат, Посол України у В'єтнамі, Посол України у Королівстві Камбоджа за сумісництвом.

№8 Тарас Мокляк

журналіст.

№9 Вадим Федосов

№9 Вадим Федосов

визнаний експерт з оборонної тематики та розвитку і реформування оборонно-промислового комплексу, майор (у запасі) екс-генеральний директор ДП “Завод імені В.О. Малишева”, співавтор Концепції переозброєння Збройних Сил України.

№10 Вадим Севериненко

№10 Вадим Севериненко

виконавчий директор Всеукраїнського громадського руху “СИЛА ПРАВА”, адвокат, співавтор Стратегії юридичного наступу на державу-агресора, а також Програми забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України службовим житлом на період проходження військової служби та власним житлом на пільгових умовах та плану дій щодо внесення до законодавства України змін, необхідних для реалізації цієї програми.